HAKKIMIZDA

Ben kimim?

Genelde İstanbul da olmak üzere birçok sektörde son 30 yılda Muhasebe elemanlığından, muhasebe yardımcılığı ve müdürlüğüne çeşitli görevler üstlendim.  12 yıl abas software Erp danışmanlığı yaptım. Bu görevimde ERP süreçlerini onlarca firmada bire bir uygulanmasında görev aldım. ERP süreçlerini birçok yazılım çerçevesinde SAP, Oracle netsuite, Netsis, Workcube inceleme fırsatım oldu. Firmaların geçiş aşamalarını ve karşılaştıkları gerek personel gerekse yazılım ve yazılıma uyum anlamında sorunları ve üstesinden gelme yollarını keşfettim. Asıl mesleğim Mali müşavirlik olup bu görevimi ifa etmekteyim. Bunları bir araya getirdiğimizde ise Muhasebe & Erp süreçlerine hakim olarak siz değerli kuruluşlara danışmanlık ve kurumsallaşma hedefinde giden bu çetin yolda süreçlerinizi kolay ve anlaşılır şekilde ara raporlamalarla bilgi sahibi olmanızı da sağlayarak destek olmaktan onur duyarım.

Muhasebe odaklı süreç takibi ile,

İşletmelerin; süreçleri iyileştirilmiş üretken ekip ve makine parkına, iyileştirilmiş nakit akış raporlarına, minimum maliyet ve optimum kara odaklanmasını ve bu sayede gönül rahatlığına kavuşmanızı amaçlamaktayız.

10 yılı aşkın Muhasebe ve Erp iş süreç analizleri ve iş süreçlerindeki gereksinimlerini anlama becerilerinde ustalaştık.

Bu sayede siz değerli iş süreç sahiplerinin, Bilgi sahibi ve prodüktivitesi yüksek ekipler ile mevcut kaynaklardan en iyi şekilde faydalanmalarına destek olmayı hedefledik.

laptop, mockup, graphics tablet-2838921.jpg

Misyon

Türkiye de, Kurumsallaşma amacına sahip değerli Şahıs ve Sermaye şirketlerinin, tüm iş süreçlerinin analiz edilerek, aksaklık veya sıkıntıların tespiti sonrası giderilmesine katkı sağlamak ve bu yolculukta Muhasebe disiplinini odağımıza alarak bu disiplin içinde sistemleri revize edebilmektir.

Vizyon

Portföyümüze dahil olan Şirketlerin,
tüm iş süreçlerine Muhasebe odaklı yaklaşım ile başarıya ulaşmalarını sağlama yolculuğunda rehberlik etmektir.

Maliyet organizasyonu çalışmamız, 150 ile başlayıp 710 – 720 – 730 üretim hareketi ile mamülleşerek 151 – 152 ye dönüşen süreç ve 620 ile mamül maliyeti ile 690 ı Dönem Kar Zaranıza etki eden tüm maliyet süreci muhasebe odaklı sistematik çözümlenmesi hedefimizdir.

Depo (warehouse), Üretim (production), Sevkiyat (delivery), Muhasebe (accunting), Finans (finance) süreçlerinizi kontrol altında ve yönetilebilir kılmanız hedefimizdir.

Tüm bu iş süreçleriniz kontrol edilebilir ve Power Bi ile Dashboard raporlarınız vasıtasıyla yönetilebilir hale dönüşerek ERP uyumluluk analizini de bu ön kontrolleriniz tamamlanarak maliyetlerinizin minimum düzeye inmesi hedefimizdir.