HİZMETLERİMİZ

Size bu süreçte nasıl destek olmaktayız…

İş süreçleri analizi

Profesyonel iş süreçlerinizde, satın alma, teklif, sipariş süreçleri, İrsaliye ile hammadde girişi, üretim süreci ve safhaları, Maliyet merkezli süreç takibi, Satış teklifi ve sipariş sonrası irsaliye ile Mamül çıkışı ayrıca Faturalandırma süreçleri analizi, iyileştirmeleri ile yetkilendirme süreçleri analiz edilerek raporlanmaktadır.

Muhasebe & Finans süreç analizi

Muhasebe departmanı süreç analizleri ve Finansal süreçlerinize ait analizler yapılıp belirli finansal hedeflere ulaşmanıza ve uzun vadeli finansal başarınızı destekleyecek zihniyet ve alışkanlıklara sahip olmanıza destek olacak muhasebe odaklı stratejik planlamada bilgi ve tecrübelerimizle destek olmaktayız. Enflasyon muhasebesi çalışmalarımızla destek olmaktayız. Muhasebe verilerinizi görselleştirerek size standart dashboardlar sunarak muhasebe raporlarınızı görsel çözümleyerek Yönetim kararlarınıza kısa sürede ulaşma konusunda Power Bi aracılığıyla destek oluyoruz.

Erp uyumluluk analizi

10 yılı aşkın süredir. Bir çok Erp yazılımı ile çalışarak ve bu tecrübelerimizle devamlı yeni teknolojilerle yenilenen bilgilerimizi ( Oracle netsuiteabasPower Bi, Business intelligence.. ) birleştirerek, kuruluşunuz için çoklu program yerine tek platformda tüm iş süreçlerinizi izleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz ERP sistemine uyumluluk analizleri yapmaktayız. Kurumsallaşma sürecinizde, yukarıdaki iki süreç sonrasında yapılmasını tavsiye ettiğimiz Erp ye geçiş öncesi analiz çalışması şeklinde olmalıdır.